Etusivu Talli Ponit Kasvatus Kilpailut Sähköposti

KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

kuva
- kilpailupäivä: 22.07.2017 / VIP: 04.07.2017
- kilpailut järjestää Huvitus (HUVI3969) Cadoganin tiloissa / Sorel (VRL-00884)
- tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Rajoitukset
- Luokat ovat avoinna kaikille
- Luokkiin otetaan 30 osallistujaa
- Ohjastaja saa tuoda yhteen luokkaan 3 ratsua
- Hevonen saa osallistua kahteen (2) luokkaan koko kilpailussa
- Hevonen saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan
- VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistuminen
- mailiin: chinetkisa@gmail.com
- otsikko: Huvitus KRJ 61-80
- osallistut yhdellä sähköpostilla kaikkiin avoimiin KRJ kutsuihin
- muodossa:

Luokka
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus


Luokat:
1. Helppo B
2. Helppo B
3. Helppo B



1. Helppo B
1. Viivuska (VRL-00502) - Gwynedd Dierdre VH16-024-0063 
2. Eenu (VRL-13600) - Twintania 
3. Manaaja (VRL-14336) - Niittypellon Jasper VH15-017-0698 
4. Viivuska (VRL-00502) - Pencalow Lashawn VH16-026-0167 
5. JP (VRL-01948) - Tyfors Unique 
6. JP (VRL-01948) - Parolan Iiris
7. Manaaja (VRL-14336) - Vinds Unique VH16-028-0006
8. Manaaja (VRL-14336) - Nutella VH16-018-1195
9. Sorel (VRL-00884) - Cryannoon Sadhbh
10. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
11. Sorel (VRL-00884) - Teaspoon Tricks VH17-027-0064
12. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvinka
13. Eenu (VRL-13600) - Vinhan Chesmu
14. Uppe (VRL-11253) - Sirius
15. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067
16. EmmiN. (VRL-03385) - Silver Birch VH17-017-0291
17. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Phort Knox VH16-017-0572
18. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Lilian VH17-017-0296
19. JP (VRL-01948) - Juliet of Yearwood
20. Sorel (VRL-00884) - Primal Undercover VH17-027-0065
21. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lumivalko VH17-018-0307
22. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068
23. Desmi (VRL-14548) - Liliana
24. Desmi (VRL-14548) - Margaret
25. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Flora
26. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
27. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Lukas
28. Eenu (VRL-13600) -Fiktion Mysteerio
29. Viivuska (VRL-00502) - Pencalow Misty VH16-024-0167
30. Milja (VRL-00692) - Fiktion Säihky VH17-018-0764


2. Helppo B
1. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV 
2. Hapero (VRL-06115) - Erkinheimon Rautarouva VH17-018-0702 
3. Jere (VRL-14433) - Jukolan Jatkosota VH17-018-1100 
4. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Flora 
5. Viivuska (VRL-00502) - KW Teleri VH16-024-0155 
6. Eenu (VRL-13600) - Vinhan Chesmu
7. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lumivalko VH17-018-0307
8. Eenu (VRL-13600) - Twintania
9. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067
10. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuelis VH17-018-0416
11. Jere (VRL-14433) - Fiktion Juoni VH17-018-1137
12. JP (VRL-01948) - Huovilan Remiro
13. Sorel (VRL-00884) - Taikakuun Hugo VH16-018-1403
14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Säihky VH17-018-0764
15. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
16. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Valonarka VH17-018-0993
17. Viivuska (VRL-00502) - Brigadier Caswallawn VH17-025-0061
18. Sorel (VRL-00884) - Snillin Huntukeisarinna VH16-018-0436
19. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Diva e Donna
20. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068
21. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Double Chocochip VH17-017-0295
22. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Kesha VH17-017-0293
23. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Downshift VH17-024-0080
24. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Hukkapätkä VH17-018-0463
25. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Lukas
26. Uppe (VRL-11253) - Sirius
27. EmmiN. (VRL-03385) - Soulrider MO VH17-017-0290
28. Viivuska (VRL-00502) - Holly II VH12-027-0301
29. JP (VRL-01948) - Anffin Arctic Fox
30. Eenu (VRL-13600) -Fiktion Mysteerio


3. Helppo B
1. Sorel (VRL-00884) - Winterburn Tosca VH13-027-0021 
2. JP (VRL-01948) - Sofietje v.d. Zanneshof 
3. Desmi (VRL-14548) - Kultapoika 
4. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Double Chocochip VH17-017-0295 
5. Hapero (VRL-06115) - Erkinheimon Rautarouva VH17-018-0702 
6. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094
7. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Hubert
8. Manaaja (VRL-14336) - Niittypellon Jasper VH15-017-0698
9. Uppe (VRL-11253) - So.Ma. Kajsa
10. EmmiN. (VRL-03385) - Soulrider MO VH17-017-0290
11. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuelis VH17-018-0416
12. Sorel (VRL-00884) - Ravenscroft Remington Remnant VH17-027-0066
13. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Valonarka VH17-018-0993
14. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Kesha VH17-017-0293
15. JP (VRL-01948) - Dreameater Dei
16. Desmi (VRL-14548) - Natalie
17. Sorel (VRL-00884) - Ravenscroft Reaper's Revenge VH17-027-0067
18. Manaaja (VRL-14336) - Nutella VH16-018-1195
19. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Hukkapätkä VH17-018-0463
20. JP (VRL-01948) - A.D. Rosy Affair
21. tvisha (VRL-01671) - Cadogan Whirlwind VH17-027-0060
22. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvinka
23. Viivuska (VRL-00502) - Gwynedd Muhrdinn VH16-026-0052
24. Viivuska (VRL-00502) - Dawnelle Rewa VH16-035-0080
25. Jere (VRL-14433) - Fiktion Juoni VH17-018-1137
26. Desmi (VRL-14548) - Napoleon Complex
27. Manaaja (VRL-14336) - Vinds Unique VH16-028-0006
28. Viivuska (VRL-00502) - Vinhan Leya VH16-024-0062
29. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Adina
30. Jere (VRL-14433) - Jukolan Jatkosota VH17-018-1100




Webdesign © Shady -- Ulkoasun kuvat © MBFoto.eu -- virtuaalitalli / A sim-game stable / virtuaalihevonen / a sim game horse