Etusivu Talli Ponit Kasvatus Kilpailut Sähköposti

KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

kuva
- kilpailupäivä: 24.07.2017 / VIP: 04.07.2017
- kilpailut järjestää Huvitus (HUVI3969) Cadoganin tiloissa / Sorel (VRL-00884)
- tulokset arvotaan puolueettomasti arvontakoneella (lyhyt arvonta)

Rajoitukset
- Luokat ovat avoinna kaikille
- Luokkiin otetaan 30 osallistujaa
- Ohjastaja saa tuoda yhteen luokkaan 3 ratsua
- Hevonen saa osallistua kahteen (2) luokkaan koko kilpailussa
- Hevonen saa osallistua vain kerran yhteen luokkaan
- VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen

Osallistuminen
- mailiin: chinetkisa@gmail.com
- otsikko: Huvitus KRJ 61-80
- osallistut yhdellä sähköpostilla kaikkiin avoimiin KRJ kutsuihin
- muodossa:

Luokka
Ratsastaja (VRL-tunnus) - Ratsu mahd. VH-tunnus


Luokat:
1. Helppo B
2. Helppo B
3. Helppo B



1. Helppo B
1. Uppe (VRL-11253) - Sirius 
2. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Lilian VH17-017-0296 
3. JP (VRL-01948) - Tyfors Unique 
4. Sorel (VRL-00884) - Teaspoon Tricks VH17-027-0064 
5. Desmi (VRL-14548) - Margaret 
6. Sorel (VRL-00884) - Cryannoon Sadhbh
7. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
8. Viivuska (VRL-00502) - Pencalow Lashawn VH16-026-0167
9. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
10. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067
11. JP (VRL-01948) - Parolan Iiris
12. Manaaja (VRL-14336) - Niittypellon Jasper VH15-017-0698
13. Viivuska (VRL-00502) - Gwynedd Dierdre VH16-024-0063
14. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lumivalko VH17-018-0307
15. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Flora
16. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068
17. Eenu (VRL-13600) - Vinhan Chesmu
18. Manaaja (VRL-14336) - Nutella VH16-018-1195
19. Eenu (VRL-13600) - Twintania
20. Desmi (VRL-14548) - Liliana
21. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Lukas
22. Viivuska (VRL-00502) - Pencalow Misty VH16-024-0167
23. Milja (VRL-00692) - Fiktion Säihky VH17-018-0764
24. EmmiN. (VRL-03385) - Silver Birch VH17-017-0291
25. Eenu (VRL-13600) -Fiktion Mysteerio
26. Sorel (VRL-00884) - Primal Undercover VH17-027-0065
27. JP (VRL-01948) - Juliet of Yearwood
28. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvinka
29. Manaaja (VRL-14336) - Vinds Unique VH16-028-0006
30. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Phort Knox VH16-017-0572


2. Helppo B
1. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Double Chocochip VH17-017-0295 
2. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Kesha VH17-017-0293 
3. Jere (VRL-14433) - Fiktion Juoni VH17-018-1137 
4. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Lukas 
5. Ireth (VRL-03777) - Tirdeunaw Evnissyen VH17-025-0068 
6. Viivuska (VRL-00502) - Brigadier Caswallawn VH17-025-0061
7. Milja (VRL-00692) - Fiktion Lumivalko VH17-018-0307
8. Eenu (VRL-13600) -Fiktion Mysteerio
9. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Downshift VH17-024-0080
10. Viivuska (VRL-00502) - Holly II VH12-027-0301
11. Sorel (VRL-00884) - Snillin Huntukeisarinna VH16-018-0436
12. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Valonarka VH17-018-0993
13. Eenu (VRL-13600) - Vinhan Chesmu
14. Viivuska (VRL-00502) - KW Teleri VH16-024-0155
15. Ireth (VRL-03777) - Menday Keelan Narbett VH17-025-0067
16. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuelis VH17-018-0416
17. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Hukkapätkä VH17-018-0463
18. Hapero (VRL-06115) - Erkinheimon Rautarouva VH17-018-0702
19. JP (VRL-01948) - Päivärinteen Diva e Donna
20. EmmiN. (VRL-03385) - Soulrider MO VH17-017-0290
21. tvisha (VRL-01671) - Black Flash Cirein VH17-017-0299
22. Jere (VRL-14433) - Jukolan Jatkosota VH17-018-1100
23. tvisha (VRL-01671) - Cinnamon Bun HV
24. Milja (VRL-00692) - Fiktion Säihky VH17-018-0764
25. JP (VRL-01948) - Huovilan Remiro
26. Uppe (VRL-11253) - Sirius
27. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Flora
28. JP (VRL-01948) - Anffin Arctic Fox
29. Sorel (VRL-00884) - Taikakuun Hugo VH16-018-1403
30. Eenu (VRL-13600) - Twintania


3. Helppo B
1. Desmi (VRL-14548) - Napoleon Complex 
2. Viivuska (VRL-00502) - Gwynedd Muhrdinn VH16-026-0052 
3. Jere (VRL-14433) - Fiktion Juoni VH17-018-1137 
4. tvisha (VRL-01671) - Cadogan Whirlwind VH17-027-0060 
5. JP (VRL-01948) - A.D. Rosy Affair 
6. Milja (VRL-00692) - Fiktion Suvinka
7. JP (VRL-01948) - Sofietje v.d. Zanneshof
8. Uppe (VRL-11253) - So.Ma. Kajsa
9. EmmiN. (VRL-03385) - Härdellin Kesha VH17-017-0293
10. Desmi (VRL-14548) - Kultapoika
11. Desmi (VRL-14548) - Natalie
12. Manaaja (VRL-14336) - Vinds Unique VH16-028-0006
13. EmmiN. (VRL-03385) - Soulrider MO VH17-017-0290
14. Jere (VRL-14433) - Jukolan Jatkosota VH17-018-1100
15. Sorel (VRL-00884) - Ravenscroft Reaper's Revenge VH17-027-0067
16. Sorel (VRL-00884) - Ravenscroft Remington Remnant VH17-027-0066
17. Manaaja (VRL-14336) - Nutella VH16-018-1195
18. Hapero (VRL-06115) - Mörkövaaran Valonarka VH17-018-0993
19. Viivuska (VRL-00502) - Dawnelle Rewa VH16-035-0080
20. EmmiN. (VRL-03385) - Mayhem Double Chocochip VH17-017-0295
21. Hapero (VRL-06115) - Hengenvaaran Hukkapätkä VH17-018-0463
22. tvisha (VRL-01671) - Tähtiensota VH17-018-1094
23. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Adina
24. Manaaja (VRL-14336) - Niittypellon Jasper VH15-017-0698
25. JP (VRL-01948) - Dreameater Dei
26. Milja (VRL-00692) - Fiktion Samuelis VH17-018-0416
27. Viivuska (VRL-00502) - Vinhan Leya VH16-024-0062
28. Sorel (VRL-00884) - Winterburn Tosca VH13-027-0021
29. Hapero (VRL-06115) - Erkinheimon Rautarouva VH17-018-0702
30. Uppe (VRL-11253) - Iltamäen Hubert




Webdesign © Shady -- Ulkoasun kuvat © MBFoto.eu -- virtuaalitalli / A sim-game stable / virtuaalihevonen / a sim game horse