KERJ:n kenttäratsastuskilpailut Hornanhovissa!

Hornanhovi (HORN6290) järjestää KERJ:n alaiset kenttäratsastuskilpailut. Yleisölle löytyy tarjottavaa sekä pienimmille talutusratsastusta. Tervetuloa nauttimaan ihanasta päivästä Hornanhovin tiloissa!

♦ Kilpailut järjestetään 06.03.2021
♦ Viimeinen osallistumispäivä 20.02.2021
♦ Osallistumiset sähköpostitse: chinetkisa@gmail.com, otsikoksi Horna KERJ 001-030
♦ Vastuuhenkilönä toimii Sorel (VRL-00884)

♦ Luokkiin otetaan 30 osallistujaa
♦ Yhdeltä omistajalta 3 ratsukkoa / luokka
♦ Hevonen saa osallistua max yhteen (1) luokkaan koko kilpailussa
♦ VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen


Osallistumiset seuraavassa muodossa:
Luokka nro (esim. Luokka 1)
Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

♦ Luokat:
1. CIC1 - (avoin kaikille)
2. CIC1 - (avoin kaikille)
3. CIC2 - (avoin poneille sk. alle 149cm ja hevosille, ei sh)
4. CIC2 - (avoin poneille sk. alle 149cm ja hevosille, ei sh)


1. CIC1 1. Sorel (VRL-00884) - Ragsdale Resheph VH18-027-0144 2. S (VRL-00329) - Arasai Wildflower 3. Rachin (VRL-08660) - RF Colonello VH17-012-0518 4. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082 5. Nikki (VRL-14085) - Tiikka VH18-018-2269 6. Rachin (VRL-08660) - Syyn Marjatta VH20-018-0800 7. Viixi (VRL-13923) - Divisioonan Tinakenkäinen VH21-018-0060 8. Emmy (VRL-14926) - Farbranch Shaughlin VH20-069-0045 9. Tiikeri (VRL-10741) - Mörkövaaran Vouti VH18-018-2237 10. Veera R. (VRL-10735) - Fame's Venus VH21-029-0019 11. Emmy (VRL-14926) - Brandubh Cros Criostalta VH21-069-0002 12. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Yönfeeniks VH20-018-006 13. Sorel (VRL-00884) - Wirksworth Blackheart VH16-027-0014 14. Cherry (VRL-12299) - Flatline di Sierra VH20-012-0013 15. lottis (VRL-13831) - Surusuudelma VH20-018-1085 16. Sonja (VRL-11911) - Erkinheimon Aira-Maria VH20-018-1007 17. Sorel (VRL-00884) - Meet Me At The Morgue VH15-027-0299 18. S (VRL-00329) - Storyteller's Wilson VH16-035-0034 19. Tiikeri (VRL-10741) - Runon Hippityttö VH15-018-1317 20. Rachin (VRL-08660) - Taavetti VH20-018-0352 21. Emmy (VRL-14926) - Farbranch Divilly VH21-069-0001 22. Cherry (VRL-12299) - Death Race VH20-012-0122 23. Tiikeri (VRL-10741) - Mörkövaaran Tohina VH18-018-2238 24. S (VRL-00329) - Coróin Airgid Ion 25. lottis (VRL-13831) - Kuusinevan Valonvarjelus VH20-018-1047 26. Viixi (VRL-13923) - Teilikorven Karelia VH21-018-0223 27. Sonja (VRL-11911) - Petipaholainen VH18-018-2265 28. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051 29. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694 30. Hazel (VRL-14333) - Lällällää VH20-018-0693

2. CIC1 1. S (VRL-00329) - Pomona Ion VH20-035-0041 2. Naella (VRL-12320) - Ruostelilja VH20-018-0985 3. Miltsu (VRL-05564) - Tuiskulan Tähdikki VH16-018-1995 4. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935 5. Hazel (VRL-14333) - Hornanhovin Sinettisuudelma VH21-018-0112 6. Hazel (VRL-14333) - Pilvipellon Hallanhujaus VH20-018-0830 7. Sorel (VRL-00884) - Blackburns Nashaal VH13-027-0009 8. S (VRL-00329) - Glenmurran Dara 9. S (VRL-00329) - Éigrit Bheag Ion 10. Naella (VRL-12320) - Mangovian Velmeri VH21-018-0008 11. Miltsu (VRL-05564) - Gorelka Ion VH15-039-0050 12. Tiikeri (VRL-10741) - Odotettu Luola VH21-018-0069 13. Tiikeri (VRL-10741) - Luola Painajainen VH21-018-0071 14. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror VH19-027-0089 15. Miltsu (VRL-05564) - Becci HE VH13-061-0018 16. Nikki (VRL-14085) - Aallonharja VH18-018-1511 17. Lissu T. (VRL-12701) - Kohtalonpilkka 18. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo 19. Lissu T. (VRL-12701) - Hopiavirna 20. lottis (VRL-13831) - Kaihon Sarjahurmaaja VH21-018-0052 21. Sonja (VRL-11911) - Seppäjärven Rönsyleimu VH17-018-1845 22. Sorel (VRL-00884) - Ravenscroft Reaper's Revenge VH17-027-0067 23. Hazel (VRL-14333) - Krusskräppa VH20-018-1115 24. Nikki (VRL-14085) - Pilvipellon Tuutikki VH20-018-0288 25. Sonja (VRL-11911) - Väjen Viestinviejä VH20-018-1052 26. Tiikeri (VRL-10741) - Villahaan Pahus VH21-018-0067 27. lottis (VRL-13831) - Luutarharuusuja VH21-018-0053 28. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Painajainen VH21-018-0057



3. CIC2 1. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246 2. Sonja (VRL-11911) - Pinky Amber VH15-202-0016 3. Hazel (VRL-14333) - Primrose 4. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Yspadaden Pencawr VH14-026-0208 5. Sorel (VRL-00884) - Rippringham Ripper VH15-027-0300 6. Miltsu (VRL-05564) - Kuningan Lennart VH12-093-0033 7. S (VRL-00329) - An Ghealach Fuar Ion 8. Sorel (VRL-00884) - Beabury Brandybuck VH18-027-0057 9. Hazel (VRL-14333) - Rosegarden's Dragonrend 10. Cherry (VRL-12299) - Magic Mind VH12-031-0388 11. Tiikeri (VRL-10741) - Dark Star Apple VH12-021-0334 12. Hazel (VRL-14333) - Feuertaufe 13. Miltsu (VRL-05564) - Identiphobia Rewa VH13-218-0002 14. Veera R. (VRL-10735) - Amante de la Volando VH13-043-0057 15. Emmy (VRL-14926) - Cailleach Cairbre VH20-069-0042 16. Sonja (VRL-11911) - Everlasting VH20-202-0003 17. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Máedóc VH15-026-0027 18. Naella (VRL-12320) - Iris Apricotta VH20-012-0151 19. Tiikeri (VRL-10741) - Windwalker Hexen VH12-031-0570 20. Tiikeri (VRL-10741) - Beach Hamlet RSE VH13-001-0010 21. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305 22. lottis (VRL-13831) - Brandubh Croí Leon VH21-069-0003 23. S (VRL-00329) - Glenmurran Gabhra 24. Emmy (VRL-14926) - Willowbranch Lucifer VH20-069-0041 25. Sorel (VRL-00884) - Primal Undercover VH17-027-0065 26. Miltsu (VRL-05564) - Susikallion Seela VH13-076-0030 27. S (VRL-00329) - Glenmurran Oisin 28. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161 29. Emmy (VRL-14926) - Brennon Rebellion VH20-069-0043 30. Veera R. (VRL-10735) - Bruce VH11-031-0539

4. CIC2 1. Lissu T. (VRL-12701) - Randyrose Hazelblossom VH18-027-0059 2. Miltsu (VRL-05564) - Laiquendi MPB VH20-023-0033 3. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie VH17-027-0036 4. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488 5. Emmy (VRL-14926) - Bean Bonnie VH20-069-0039 6. Nikki (VRL-14085) - Highland Cathedral VH20-209-0044 7. Sonja (VRL-11911) - Nighttime Royality Fryup VH20-202-0010 8. Nikki (VRL-14085) - Temperia VH18-043-0024 9. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100 10. Sonja (VRL-11911) - Wyrda Vesuvio VH20-202-0009 11. S (VRL-00329) - Rushock Enbarr VH18-035-0083 12. Miltsu (VRL-05564) - Priton Gazell VH20-039-0009 13. S (VRL-00329) - Leath Gealaí Ion VH20-035-0030 14. Sonja (VRL-11911) - Lucretius VH15-202-0015 15. S (VRL-00329) - Rumdonach Ciarain 16. Sorel (VRL-00884) - Dampton Clawbane VH18-027-0056 17. Cherry (VRL-12299) - Brayenne’s Jody Jingles VH17-202-0016 18. Emmy (VRL-14926) - Brandubh Reibiliúnach VH20-069-0044 19. Emmy (VRL-14926) - Brennon Rebellion VH20-069-0043 20. Cherry (VRL-12299) - Black Coffee Kern VH15-012-0505 21. Hazel (VRL-14333) - Cranogwen Cattell 22. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Shatranj VH18-027-0090 23. Nikki (VRL-14085) - Gleanntán Cosmos VH20-209-0023 24. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rademacher 25. Lissu T. (VRL-12701) - Queensbury Berlinda VH18-027-0058 26. Miltsu (VRL-05564) - Yeinita Ree VH20-001-0071