KERJ:n kenttäratsastuskilpailut Hornanhovissa!

Hornanhovi (HORN6290) järjestää KERJ:n alaiset kenttäratsastuskilpailut. Yleisölle löytyy tarjottavaa sekä pienimmille talutusratsastusta. Tervetuloa nauttimaan ihanasta päivästä Hornanhovin tiloissa!

♦ Kilpailut järjestetään 22.03.2021
♦ Viimeinen osallistumispäivä 20.02.2021
♦ Osallistumiset sähköpostitse: chinetkisa@gmail.com, otsikoksi Horna KERJ 001-030
♦ Vastuuhenkilönä toimii Sorel (VRL-00884)

♦ Luokkiin otetaan 30 osallistujaa
♦ Yhdeltä omistajalta 3 ratsukkoa / luokka
♦ Hevonen saa osallistua max yhteen (1) luokkaan koko kilpailussa
♦ VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen


Osallistumiset seuraavassa muodossa:
Luokka nro (esim. Luokka 1)
Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

♦ Luokat:
1. CIC1 - (avoin kaikille)
2. CIC1 - (avoin kaikille)
3. CIC2 - (avoin poneille sk. alle 149cm ja hevosille, ei sh)
4. CIC2 - (avoin poneille sk. alle 149cm ja hevosille, ei sh)


1. CIC1 1. Veera R. (VRL-10735) - Fame's Venus VH21-029-0019 2. S (VRL-00329) - Arasai Wildflower 3. Sorel (VRL-00884) - Wirksworth Blackheart VH16-027-0014 4. Rachin (VRL-08660) - Taavetti VH20-018-0352 5. Cherry (VRL-12299) - Flatline di Sierra VH20-012-0013 6. Rachin (VRL-08660) - RF Colonello VH17-012-0518 7. Veera R. (VRL-10735) - Melker LH VH20-010-0082 8. Hazel (VRL-14333) - Korpihovin Hirrenharmaa VH20-018-0694 9. Viixi (VRL-13923) - Teilikorven Karelia VH21-018-0223 10. Sonja (VRL-11911) - Petipaholainen VH18-018-2265 11. Emmy (VRL-14926) - Farbranch Shaughlin VH20-069-0045 12. lottis (VRL-13831) - Surusuudelma VH20-018-1085 13. lottis (VRL-13831) - Kuusinevan Valonvarjelus VH20-018-1047 14. Nikki (VRL-14085) - Tiikka VH18-018-2269 15. Sorel (VRL-00884) - Ragsdale Resheph VH18-027-0144 16. Emmy (VRL-14926) - Farbranch Divilly VH21-069-0001 17. Viixi (VRL-13923) - Divisioonan Tinakenkäinen VH21-018-0060 18. Hazel (VRL-14333) - Väjen Mehtäkirma VH20-018-1051 19. Tiikeri (VRL-10741) - Mörkövaaran Vouti VH18-018-2237 20. Tiikeri (VRL-10741) - Runon Hippityttö VH15-018-1317 21. Tiikeri (VRL-10741) - Mörkövaaran Tohina VH18-018-2238 22. Rachin (VRL-08660) - Syyn Marjatta VH20-018-0800 23. Emmy (VRL-14926) - Brandubh Cros Criostalta VH21-069-0002 24. S (VRL-00329) - Storyteller's Wilson VH16-035-0034 25. Sonja (VRL-11911) - Erkinheimon Aira-Maria VH20-018-1007 26. S (VRL-00329) - Coróin Airgid Ion 27. Hazel (VRL-14333) - Lällällää VH20-018-0693 28. Cherry (VRL-12299) - Death Race VH20-012-0122 29. Nikki (VRL-14085) - Routaruusun Yönfeeniks VH20-018-006 30. Sorel (VRL-00884) - Meet Me At The Morgue VH15-027-0299

2. CIC1 1. Sorel (VRL-00884) - Ravenscroft Reaper's Revenge VH17-027-0067 2. Lissu T. (VRL-12701) - Hopiavirna 3. S (VRL-00329) - Éigrit Bheag Ion 4. Lissu T. (VRL-12701) - Yötuulen Korpikolo 5. Hazel (VRL-14333) - Pilvipellon Hallanhujaus VH20-018-0830 6. lottis (VRL-13831) - Luutarharuusuja VH21-018-0053 7. Tiikeri (VRL-10741) - Odotettu Luola VH21-018-0069 8. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Painajainen VH21-018-0057 9. Sonja (VRL-11911) - Seppäjärven Rönsyleimu VH17-018-1845 10. Miltsu (VRL-05564) - Gorelka Ion VH15-039-0050 11. Sorel (VRL-00884) - Blackburns Nashaal VH13-027-0009 12. Hazel (VRL-14333) - Krusskräppa VH20-018-1115 13. Hazel (VRL-14333) - Hornanhovin Sinettisuudelma VH21-018-0112 14. Tiikeri (VRL-10741) - Villahaan Pahus VH21-018-0067 15. Miltsu (VRL-05564) - Becci HE VH13-061-0018 16. S (VRL-00329) - Glenmurran Dara 17. Nikki (VRL-14085) - Viirijoen Clark Kent VH20-018-0935 18. lottis (VRL-13831) - Kaihon Sarjahurmaaja VH21-018-0052 19. Sorel (VRL-00884) - Poniniemen Doll Horror VH19-027-0089 20. Nikki (VRL-14085) - Aallonharja VH18-018-1511 21. Tiikeri (VRL-10741) - Luola Painajainen VH21-018-0071 22. Nikki (VRL-14085) - Pilvipellon Tuutikki VH20-018-0288 23. Miltsu (VRL-05564) - Tuiskulan Tähdikki VH16-018-1995 24. Naella (VRL-12320) - Ruostelilja VH20-018-0985 25. S (VRL-00329) - Pomona Ion VH20-035-0041 26. Naella (VRL-12320) - Mangovian Velmeri VH21-018-0008 27. Lissu T. (VRL-12701) - Kohtalonpilkka 28. Sonja (VRL-11911) - Väjen Viestinviejä VH20-018-1052



3. CIC2 1. S (VRL-00329) - An Ghealach Fuar Ion 2. Miltsu (VRL-05564) - Identiphobia Rewa VH13-218-0002 3. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161 4. Naella (VRL-12320) - Iris Apricotta VH20-012-0151 5. Emmy (VRL-14926) - Brennon Rebellion VH20-069-0043 6. Tiikeri (VRL-10741) - Windwalker Hexen VH12-031-0570 7. Tiikeri (VRL-10741) - Dark Star Apple VH12-021-0334 8. Emmy (VRL-14926) - Cailleach Cairbre VH20-069-0042 9. Cherry (VRL-12299) - Magic Mind VH12-031-0388 10. Hazel (VRL-14333) - Primrose 11. Miltsu (VRL-05564) - Kuningan Lennart VH12-093-0033 12. Sorel (VRL-00884) - Primal Undercover VH17-027-0065 13. Hazel (VRL-14333) - Rosegarden's Dragonrend 14. Sorel (VRL-00884) - Rippringham Ripper VH15-027-0300 15. Miltsu (VRL-05564) - Susikallion Seela VH13-076-0030 16. Tiikeri (VRL-10741) - Beach Hamlet RSE VH13-001-0010 17. Hazel (VRL-14333) - Feuertaufe 18. lottis (VRL-13831) - Brandubh Croí Leon VH21-069-0003 19. Veera R. (VRL-10735) - Amante de la Volando VH13-043-0057 20. Cherry (VRL-12299) - Thinka W VH18-012-0305 21. Sonja (VRL-11911) - Everlasting VH20-202-0003 22. Veera R. (VRL-10735) - Bruce VH11-031-0539 23. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Máedóc VH15-026-0027 24. Emmy (VRL-14926) - Willowbranch Lucifer VH20-069-0041 25. S (VRL-00329) - Glenmurran Oisin 26. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwalch Yspadaden Pencawr VH14-026-0208 27. Sorel (VRL-00884) - Beabury Brandybuck VH18-027-0057 28. S (VRL-00329) - Glenmurran Gabhra 29. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246 30. Sonja (VRL-11911) - Pinky Amber VH15-202-0016

4. CIC2 1. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rademacher 2. Sorel (VRL-00884) - Dampton Clawbane VH18-027-0056 3. Emmy (VRL-14926) - Bean Bonnie VH20-069-0039 4. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488 5. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Shatranj VH18-027-0090 6. Sonja (VRL-11911) - Wyrda Vesuvio VH20-202-0009 7. Miltsu (VRL-05564) - Laiquendi MPB VH20-023-0033 8. Lissu T. (VRL-12701) - Randyrose Hazelblossom VH18-027-0059 9. Miltsu (VRL-05564) - Priton Gazell VH20-039-0009 10. Nikki (VRL-14085) - Highland Cathedral VH20-209-0044 11. Cherry (VRL-12299) - Brayenne’s Jody Jingles VH17-202-0016 12. Lissu T. (VRL-12701) - Queensbury Berlinda VH18-027-0058 13. Emmy (VRL-14926) - Brandubh Reibiliúnach VH20-069-0044 14. S (VRL-00329) - Leath Gealaí Ion VH20-035-0030 15. Lissu T. (VRL-12701) - Rippringham Rotten Reverie VH17-027-0036 16. Sonja (VRL-11911) - Nighttime Royality Fryup VH20-202-0010 17. Cherry (VRL-12299) - Black Coffee Kern VH15-012-0505 18. Emmy (VRL-14926) - Brennon Rebellion VH20-069-0043 19. Nikki (VRL-14085) - Gleanntán Cosmos VH20-209-0023 20. S (VRL-00329) - Rushock Enbarr VH18-035-0083 21. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100 22. Hazel (VRL-14333) - Cranogwen Cattell 23. Sonja (VRL-11911) - Lucretius VH15-202-0015 24. Nikki (VRL-14085) - Temperia VH18-043-0024 25. Miltsu (VRL-05564) - Yeinita Ree VH20-001-0071 26. S (VRL-00329) - Rumdonach Ciarain