:: Mairoth Shetlands ::

Mairoth (MAIR2041) järjestää KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut. Yleisölle löytyy tarjottavaa sekä pienimmille talutusratsastusta. Tervetuloa nauttimaan ihanasta päivästä Mairothin tiloissa!

♦ Kilpailut järjestetään 11.04.2020
♦ Viimeinen osallistumispäivä 19.03.2020
♦ Vastuuhenkilönä toimii Sorel (VRL-00884)
♦ Osallistumiset sähköpostitse: chinetkisa@gmail.com, otsikoksi Mairoth KRJ 021-040

♦ Luokkiin otetaan 30 osallistujaa
♦ Yhdeltä omistajalta 3 ratsukkoa / luokka
♦ Hevonen saa osallistua max kahteen (2) luokkaan koko kilpailussa
♦ VRL-tunnus on pakollinen, VH-tunnus vapaaehtoinen


Osallistumiset seuraavassa muodossa:
Luokka nro (esim. Luokka 1)
Ohjastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000

♦ Luokat:
1. Helppo A
2. Helppo A
3. Vaativa B
4. Vaativa B


1. Helppo A 1. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011 2. Liia (VRL-11284) - Hasselholms Mynta VH20-027-0012 3. Kida (VRL-08368) - Pencalow Edna VH20-025-0011 4. Kida (VRL-08368) - Brunnby Kola Nut VH20-022-0017 5. Sussu (VRL-12636) - Huvin Valeunikko VH18-018-0860 6. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013 7. enna (VRL-14704) - Turmeltajan Silinterisäpinä VH19-018-0917 8. Eveliina (VRL-13356) - Heliosphere VH17-024-0034 9. Liia (VRL-11284) - Poutapilvipölläys 10. Cherry (VRL-12299) - Ruusupelätti VH17-018-1710 11. Cherry (VRL-12299) - Näkin Muisto VH17-018-0931 12. alina (VRL-14858) - Four Leaf Mintbell VH20-027-0011 13. Tuire (VRL-00345) - Puuhkatar 14. Liia (VRL-11284) - Riot Blueblossom VH14-027-0265 15. enna (VRL-14704) - Ullakkohiipijä VH19-018-0782 16. tvisha (VRL-01671) - Glimmerwing Cirein 17. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rademacher 18. Eveliina (VRL-13356) - Fiesta Land CLA VH20-029-0016 19. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002 20. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Chalcedon 21. Eveliina (VRL-13356) - Midsummer Night's Sweetness VH17-024-0031 22. Kida (VRL-08368) - Brunnby Pond Apple VH20-025-0009 23. Tuire (VRL-00345) - Loitsulan Myrick VH18-024-0064 24. Sussu (VRL-12636) - Zinaida 25. Sorel (VRL-00884) - Crane Rothnová VH19-035-0105 26. sarqquu (VRL-04374) - Priton Misha 27. Sussu (VRL-12636) - Hentohelmililja VH18-018-1127 28. Tuire (VRL-00345) - Timanttikissa VH20-018-0055 29. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr 30. enna (VRL-14704) - Mysteerikiukku VH19-018-0823

2. Helppo A 1. enna (VRL-14704) - Fridan Savusankari VH19-018-0674 2. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Kuukauna VH19-018-0011 3. Oresama (VRL-02753) - Kornknarr 4. Kida (VRL-08368) - Pencalow Edna VH20-025-0011 5. Tuire (VRL-00345) - Loitsulan Myrick VH18-024-0064 6. Kida (VRL-08368) - Brunnby Pond Apple VH20-025-0009 7. meea (VRL-09844) - Vuornan Taikatiera VH18-018-0413 8. enna (VRL-14704) - Myrskylän Haltijamieli VH19-018-0560 9. sarqquu (VRL-04374) - Priton Misha 10. Cherry (VRL-12299) - Ruusupelätti VH17-018-1710 11. Tuire (VRL-00345) - Timanttikissa VH20-018-0055 12. Liia (VRL-11284) - Riot Blueblossom VH14-027-0265 13. Sorel (VRL-00884) - Crane Rothnová VH19-035-0105 14. enna (VRL-14704) - Jeilin Hykerrys VH19-018-0424 15. Cherry (VRL-12299) - Triblet’s Mirall VH18-084-0002 16. Sonja (VRL-11911) - Kaihon Talvia VH19-018-0013 17. alina (VRL-14858) - Four Leaf Mintbell VH20-027-0011 18. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Chalcedon 19. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Kapteeni VH17-018-1059 20. Cherry (VRL-12299) - Näkin Muisto VH17-018-0931 21. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Voipallo VH18-018-0168 22. Sorel (VRL-00884) - Cadogan Rademacher 23. Sussu (VRL-12636) - Undercover Meriadoc VH18-026-0091 24. Kida (VRL-08368) - Brunnby Kola Nut VH20-022-0017 25. Liia (VRL-11284) - Poutapilvipölläys 26. tvisha (VRL-01671) - Glimmerwing Cirein 27. meea (VRL-09844) - Runon Inkanelli VH18-018-0960 28. Liia (VRL-11284) - Myrskylän Viineri 29. Tuire (VRL-00345) - Puuhkatar 30. Sonja (VRL-11911) - Hupilan Uniaalto VH17-018-2075



3. Vaativa B 1. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kuunsirppi VH20-018-0135 2. enna (VRL-14704) - Sielunkuiskaaja VH19-018-0446 3. Eveliina (VRL-13356) - Heliosphere VH17-024-0034 4. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Histamiini VH18-018-1690 5. Kida (VRL-08368) - Vappulan Topelius 6. Tuire (VRL-00345) - Roskistulipalo 7. meea (VRL-09844) - Helmiahon Muskettisoturi VH19-018-0856 8. Sussu (VRL-12636) - Rentunruusu VH17-018-0058 9. Kida (VRL-08368) - Ajan Muisto 10. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Lemmonlilja 11. enna (VRL-14704) - Kaunon Avaruuskävelijä VH19-018-0443 12. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136 13. Kida (VRL-08368) - Valentin 14. Eveliina (VRL-13356) - Fiesta Land CLA VH20-029-0016 15. enna (VRL-14704) - Hiivurin Armokuolema VH19-018-0231 16. Sussu (VRL-12636) - Virmalan Pilke VH17-018-0762 17. meea (VRL-09844) - Helmiahon Puuhapeikko VH19-018-0857 18. Eveliina (VRL-13356) - Midsummer Night's Sweetness VH17-024-0031 19. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma 20. Sonja (VRL-11911) - Lawine van Khim VH19-040-0071 21. tvisha (VRL-01671) - Marshmallow Bomber 22. Cherry (VRL-12299) – Morsiusvatukka VH18-018-1908 23. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137 24. tvisha (VRL-01671) - Rose&Romantic VH20-031-0047 25. Cherry (VRL-12299) – Kosmokettu VH18-018-1907 26. meea (VRL-09844) - Helmiahon Lumominttu VH19-018-0858 27. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia 28. Sonja (VRL-11911) - Priton Ezreal VH19-039-0009 29. Sussu (VRL-12636) - Hirttivaaran Donna VH17-018-1117 30. Sonja (VRL-11911) - Oldfinion Soroaq VH16-021-0380

4. Vaativa B 1. Sussu (VRL-12636) - Newerran Purppuranoita VH18-018-1106 2. Kida (VRL-08368) - Valentin 3. enna (VRL-14704) - Kaunon Avaruuskävelijä VH19-018-0443 4. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136 5. felissa (VRL-04000) - Wiebke von Lion VH16-040-003 6. meea (VRL-09844) - Rowandell Caramba VH19-077-0004 7. Vibaja (VRL-00727) - Hilma VH19-018-0524 8. Kida (VRL-08368) - Ajan Muisto 9. enna (VRL-14704) - Sielunkuiskaaja VH19-018-0446 10. Sonja (VRL-11911) - Oldfinion Soroaq VH16-021-0380 11. Tuire (VRL-00345) - Roskistulipalo 12. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Lemmonlilja 13. meea (VRL-09844) - Hopewood Celestia VH17-031-0550 14. Sonja (VRL-11911) - Priton Ezreal VH19-039-0009 15. enna (VRL-14704) - Hiivurin Armokuolema VH19-018-0231 16. Lissu T. (VRL-12701) - Possujunapulma 17. Cherry (VRL-12299) – Morsiusvatukka VH18-018-1908 18. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Aimo Komia 19. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hallanarka VH20-018-0137 20. Kida (VRL-08368) - Vappulan Topelius 21. tvisha (VRL-01671) - Rose&Romantic VH20-031-0047 22. Vibaja (VRL-00727) - Sparta I VH18-099-0006 23. Sussu (VRL-12636) - Palavarakkaus VH18-018-1105 24. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Kuunsirppi VH20-018-0135 25. Cherry (VRL-12299) – Kosmokettu VH18-018-1907 26. Sonja (VRL-11911) - Lawine van Khim VH19-040-0071 27. meea (VRL-09844) - Helmiahon Lumominttu VH19-018-0858 28. tvisha (VRL-01671) - Marshmallow Bomber 29. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Histamiini VH18-018-1690 30. Sussu (VRL-12636) - Evermore Up North VH18-029-0064